סיטי סטוק פירסום ומכירת סטוקים.

אתר סיטי סטוק נמצא בתנועה מתמדת, והכל כדי לסייע לכם העצמאים במגוון גדול של דרכים בשיווק המלאים.

בהתחלה פתחנו את האתר כדי לתת במה לפרסום סטוקים בלבד בחינם, 

היום לאחר שצברנו ידע וניסיון רב במשך שנים שנים, אנו יכולים להציע לכם מגוון רחב יותר ומקצועי יותר במכירת המלאי העסקי שלכם הן כסטוק או ברגולר והן במכירת לצרכן הפרטי.

את הסטוקים ניתן למכור במספר דרכים:

1. דרך פירסום באתר לרשימות תפוצה המונה מעל 100 אלף איש (והיא ממשיכה לגדול מיום ליום).

2. אנו מכירים מספר רב של סוחרי סטוקים שכל אחד מתמקצע בתחום שלו, במידה ואתם לא מעוניינים שהסטוק יפורסם באתר ניתן להעביר את מספר הטלפון שלכם לסוחרים מהתחום שיגיעו אליכם יתרשמו מהמלאי ויתנו הצעת מחיר עבור המלאי שלכם.

3. מכירת הסטוקים ישירות לשטחים, במידה ואתם לא מעוניינים שהמלאי ימכר לארץ, קיימת אפשרות למכור את הסטוק ישירות לשטחים (פרטים ינתנו בפרטי).

כמו שצויין קודם רשימת התפוצה שלנו מונה מעל 100 אלף איש והיא גדלה מידי יום, אנו מסייעים בשיווק הסטוקים בכל המדיות ואנו משתדלים לתת יחס אישי ומותאם לכל בעל עסק, בין אם אתם יבואנים גדולים אשר מעוניינים שהמותר שלכם ישמר ולא ימכר בארץ (מכירת סטוקים לשטחים בלבד) ובין אם אתם מעוניינים להגדיל את קו החלוקה שלכם ולהגיע לכמות גדולה של בעלי עסקים.

כל השרותים של סיטי סטוק הינם בחינם ללא עלות וללא עמלות, אתר סיטי סטוק נבנה כדי לתת לסוחרים ויבואנים מענה הולם ומהיר במכירת המלאים לאחר שראיתי שאין מדיה אשר "נקיה" מאינטרס אישי ורווחי (סוחר או מתווך שפותח אתר ידאג רק לפרנסה שלו ולא יפעל מתוך מניע לסייע לבעל הסטוק).

 

במידה ויש לכם שאלה ואתם מעוניינים להיות חלק מההצלחה של סיטי סטוק אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע.

סיטי סטוק, פרסום סטוקים, מכירת סטוקים, רכישת סטוקים, חיסול מלאי, שיווק לחנויות, ועוד ועוד…