סיטי סטוק, סגירת עסק, מכירת המלאי, איך עושים את זה נכון.

הרבה פעמים בעלי עסקים מגיעים למצב שבו הם מבינים שאין ברירה אלא לסגור את העסק, מכל מיני סיבות גם אם הגענו להחלטה שהדבר הטוב בשבילנו הוא סגירת העסק, צריך לדעת שיש דרך לעשות את זה נכון, ויש דרך שעדיין יהיה ניתן להציל את העסק מסגירהוכניסה לחובות.

אחת הדרכים הנכונות היא מכירת העסק כולל המלאי לאדם אשר מעוניין לפתוח עסק בדיוק באותו קונספט, במידה והמקום הוא מקום מרכזי ניתן לגבות דמי פינוי ואף מוניטין.

גם לגבי המלאי יש מספר אופציות במידה ואין לנו מה שעשית איתו, ניתן למכור אותו כסטוק,  את מה ניתן למכור כסטוק? כל דבר, את המלאי הישן, מלאי פגום מוצרי סוג ב׳, מדפים, קופה למעשה כל פריט ניתן למצוא לו רוכש.

יש בעלי עסקים שבחרו לתת לעסק שלהם עוד נסיון, הם פנוי לצוות סיטי סטוק, ואנו עזרנו להם למכור במהירות את כל המלאי הישן שתפס מלא מקום במחסן, ובמקומו הבאנו להם סטוק חדש וזול שיש לו דרישה. הסטוק שהבאנו יצר ישר שם של חנות זולה עם מוצרים משתלמים ותוך מספר ימים בעל העסק פנה אחינו שוב כדי שנאתר לו סטוק חדש. חשוב לציין שהסטוק הישן של בעל החנות נמכר אף הוא בחנות אחרת.

יכול להיות מצב שבו לא כדאי להמשיך עם העסק ונמליץ לכם באמת לסגור אותו כל נושא לגופו.

והכל בחינם ללא תשלום, מה יוצא לנו מזה? רוב הלקוחות נותנים בסוף התהליך מעצמם סכום אותו הם יכולים להרשות, רוב הפעמים בזכות מכירת הסטוק, או רכישת סטוק חדש, אנו מצליחים לעזור לבעלי העסקים לעמוד על הרגליים ולהרוויח והם מתגמלים אותנו. אם לא הצלחנו אז אין לנו על מה לקחת, זה הדבר שמדרבן אותנו להצליח כי אם אתם נופלים אנו לא מקבלים את השכר שתרצו לתת (במידה ותרצו).

סיטי סטוק, סטוקים למכירה, פרסום סטוקים, לכל עסק נמצא את המקום הנכון.