מכירת סטוק לשטחים, רוב הסחורות שנמכרות היום כסטוק מגיעות בצורה כזו או אחרת לשטחים, רוב הפעמים אחרי שהיא עוברת בין כמה ידיים ומגיע במחיר גבוהה יותר מהמחיר שהיא נרכשה (דבר שאומר שבעל הסטוק היה יכול למכור את הסטוק בסכום גבוהה יותר).

היתרון במכירת סטוק לשטחים הוא בשתי מובנים, הראשון, הם קונים את כל הסטוקים שיש גם סטוקים חדשים, גם סטוקים פגומים, וגם סטוקים בכמויות ענק, התשלום הוא תמיד במזומן עבור הסטוק.

יתרון נוסף הוא בכך שיש המון יבואנים שמביאים מותגים לארץ ולא רוצים לפגוע במותג בארץ (מכירת סטוק היא בדרך כלל במחיר הפסד וזה יוצר בלגאן בשוק כי למשל נעל מותג תמכר בסטוק במחיר זול משמעותית דבר שיפגע במיתוג החברה כמוצר איכותי ויוקרתי).

לכן המכירה של מוצרים כסטוק לשטחים היא עדיפה, האתר למעשה נותן לכם היבואנים ובעלי הסטוקים את הדרך לדלג מעל המתווכים ולמכור ישירות לקניינים.

יש סטוקים שלא נכנסים לאתר בגלל דרישה של היבואנים שהם יגיעו ישירות לשטחים ושחל איסור למכור אותם כאן בארץ, במצב כזה הם פונים אליי באופן פרטי, אני מאתר את הקונה מהשטחים והכל נעשה בצורה כזו שאף אחד לא ידע על העסקה שבוצעה, כדי שהמותג לא יפגע.

סיטי סטוק, עובד בשיטה שהרבה לא מבינים אותה ומה עומד מאחוריה, אנו לא גובים כסף עבור פרסום הסטוק, מכירת סטוק היא ללא עמלות, הסטוק נמכר ישירות ואנו לא מקבלים אחוז מסויים עבור השרות מראש, שואלים למה? הרצון לעזור הוא מה שעומד מאחורי האתר, אני מאמין שאם אני עוזר מהלב בעל הסחורה או מי שרוכש את הסחורה יהיה מרוצה מהשרות ויפנה אלי שוב, הרעיון הוא ליצור מצב שבו כל בעל עסק שצריך עזרה יוכל לקבל אותה כאן, (במידה ותרצו לדעת מה באמת יוצא לי מזה אתם מוזמנים לשאול אותי באופן אישי אני אשמח לענות ואני מבטיח לכם שלא תצפו לתשובה שתקבלו, רמז: סיפור חיים מורכב).

סיטי סטוק, פרסום סטוקים חינם, מכירת סטוקים לכל מטרה, סטוקים זולים, סטוקים סוג א׳, סטוק פגום, אז אם יש לכם סטוק לא משנה מאיזה סוג ובאיזה איכות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעזור בהכל.

בהצלחה מצוות סיטי סטוק.