סיטי סטוק, אתר לפרסום סטוקים חינם.

אתר סיטי סטוק הינו פלטפורמה פרסומית הגדולה והמובילה בארץ, אנו עוסקים בפרסום סטוקים חינם ללא עלות וללא עמלות.
מידי יום עולים לאתר מוצרים חדשים של סוחרים, יבואנים ובעלי עסקים אשר מעוניינים למכור את המלאי שלהם במכירה סיטונאית בלבד.

מידי יום פונים אלינו סוחרים ויבואנים אשר מעוניינים למכור את המלאי שלהם, אנו לא נפגשים עם בעלי העסקים כך שאין לנו אפשרות לדעת את טיב המוצר והאחריות במחכירה חלה על הרוכש בלבד (חובה לבדוק את כל המלאי ורק לאחר בדיקה וספירת המלאי ניתן לבצע את העסקה). מלבד פירסום באתר אנו מסיעים לרשתות שיווק ויבואני מותגים מובילים בארץ למכור את הסטוקים שלהם ישירות לשטחים מבלי להעלות את הפירסום לאתר (ישנם חברות שלא מעוניינות שהמוצרים שלהם יפורסמו באתר וגם כאן אנו נותנים את המענה המושלם מכל הבחינות ומסייעים לכם להגיע לקניין הנכון במקום הנכון).

פרסום חינם? למה? הרי בארץ שלנו הכל בתשלום אז איפה האותיות הקטנות? 

אצלנו אין אותיות קטנות, הכל חינם אתם מוזמנים לצפות בפרסומים ולראות שלכל מוצר יש את מספר הטלפון של בעל הסטוק ליצירת קשר ישיר ללא תיווך! מלבד הפרסום חינם שבאתר אנו גם דואגים להפיץ את הפרסום במגוון מדיות לרשימת תפוצה הכוללת מעל 70 אלף סוחרים מהארץ ומהשטחים. אתם רק צריכים לספק לנו את הפרטים ואנו נעלה את הפרסום ויצרו אתכם קשר ישירות (חשוב לציין כי במכירת סטוק צריך להיזהר ולמכור תמיד תמורת כסף מזומן, (צ'ק עלול לחזור, העברה בנקאית אפשר לזייף, לצערי לא חסר אנשים שיעשו הכל כדי לעקוץ ולנצל תמימות של בעלי הסחורות). אז למה בכל חינם? שמי משה אריה ופתחתי את האתר לאחר שהייתי צריך למכור מלאי ולא הייתה מדייה שתסייע לי במכירת המלאי המת, מתוך אותה מצוקה פתחתי את האתר והתחייבתי שלעולם לא יגבה תשלום על פרסום באתר כדי שאני יכול לסייע לכל מי שצריך, אני מודע שיש מצבים שבו סוחר נמצא במצב כלכלי קשה ולכן הוא מעוניין למכור את המלאי שלו במחיר הפסד, ואני לא רוצה לגרום להפסד אלא לסייע ככל האפשר לכל מי שזקוק (אצלי כולם שיווים ולא מעניין אותי עם זה חברה גדולה שתרוויח על המכירה או אדם נזקק, הכל חינם ללא עלות).

מה זה סטוק? כדי לדעת מה ניתן למכור ולפרסם דרך האתר
סטוק הינו מלאי בכמות סיטונאית הנמכר במחיר נמוך ממחיר סיטונאי רגיל, אשר מוגדר ברוב הפעמים כ"מלאי מת" מסיבה כזו או אחרת.
כסטוק ניתן למכור הכל, גם מוצרים פגומים וגם בכמויות קטנות וגם בכמויות ענק, המוכר יכול להיות אדם פרטים או רשת/תאגיד ענק.
כמה סימנים שצריך לדעת ולהבין מה חשוב לנו בסטוק (מלבד המחיר).
1) הקונה רוכש את כל המלאי ממכם ולא זכאי להחזיר/להחליף או להזדכות.
2) התשלום תמיד יהיה בכסף מזומן לא צ'ק דחוי ולא שותף 90 יום.
3) הקונה לוקח בחשבון שיש לו הוצאות מסויימות כגון הובלה, אחסון, דלקים, שיווק המוצר למכירה עתידית ועוד… (הוא גם יודע כי יש באפשרותו לרכוש ישירות מהיבואן את המלאי שהוא באמת צריך בכמות גדולה ולקבל עליו הנחת מזומן).
4) רוב הקניינים הגדולים בתחום הסטוקים הם גם יבואנים והם יודעים את מחיר המוצר ואת עלות היבוא, כך שבמידה והם ירצו לרכוש מלאי מסוים הם תמיד יוכלו לייבא אותו לבד).
יש עוד כל מיני מדדים משתנים לפי סוג הסחורה אותה אנו מבקשים למכור.
לסיכום: סטוק הוא מלאי שאנו צריכים למכור במהירות (כל סוג מלאי ובכל כמות!!!) כדי לפנות מקום ולהמשיך הלאה לעסוקים אחרים, אני ישתדל לעשות הכל כדי לסייע לכם למכור את הסטוק במהירות וביעילות.

ניתן למכור סטוק ישירות לשטחים אני בקשר עם מספר סוחרים מהרשות הפלסטינית שרוכשים סטוקים מהארץ, אני מסייע היום לחברות ורשתות גדולות למכור את המלאים שלהם ישירות לשטחים (כדי לא לפגוע במותג) פרסום כזה אני מתחייב שלא יופיע באתר אלא יעבור טלפונית ישירות לסוחרים שרוכשים סחורה מהשטחים, יש גם אפשרות למכור את הסחורה ישירות לירדן ולמצרים, הכל לפי מידת הצורך (אני יכול להגיד שהחברות הגדולות מעידות שהצלחתי למכור להם את המלאי בפי שתיים מהמחיר שהם היו מוכרים בלעדיי).

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות אליי דרך המייל (אני חוזר משם הכי מהר ועונה לכל הפניות) STOCKING110@GMAIL.COM
(ניתן גם בטלפון 0509956664 בהודעה בלבד בשעות הבוקר!!!).

סיטי סטוק, פרסום סטוקים חינם, מכירת סטוקים, חיסול מלאי.