צור קשר stocking110@gmail.com

קצת מידע על סיטי סטוק…

סיטי סטוק, אתר לפרסום סטוקים חינם.

קצת עלינו….
אתר סיטי סטוק ניצב היום בראש האתרים של כל הסוחרים היבואנים ובעלי העסקים, אנו מספקים שרותים רבים ומסייעים לכל מי שזקוק לפעולות של מכירה/קניה של סטוקים.
מידי יום אנו משרתים מאות אנשים ומסיעים במגוון דרכים (דרך מכירת כל המלאי לרשתות שאנו עובדים מולם, או מכירת המלאי לשטחים כדי לא לפגוע במותגים מוכרים, שיווק קבוע לחנויות ועוד…
למה חינם? אנשים לא מאמינים ותמיד בודקים באותיות הקטנות, אצלנו אין אותיות קטנות, השרות כולו חינם אתם מבחינתכם רק צריכים לספק לנו את הפרטים ואנו נעלה פרסום ויצרו איתכם קשר ישירות (מכירת סטוק תמיד תהיה תמורת כסף מזומן, יש המון נוכלים בענף וכדי לשמור על עצמכם דרשו תמיד תשלום מזומן בלבד). אז למה חינם? אם תבדקו טוב בשוק אתם לא תמצאו אתר או חברה שמספקת שרות כזה, כל מי שנותן את השרות נמצא בתחום ודואג לעצמו ולא לבעלי הסחורה, הנושא הזה כאב לי ולכן בחרתי לעשות מהלך ולשנות את התחום מקצה אל הקצה.

נתחל בהגדרה לסטוק כדי לדעת מה ניתן למכור ולפרסם דרך האתר
סטוק הינו מלאי עסקי, קטן או גדול אשר מוגדר אצלנו כמלאי "מת" מסיבה כזו או אחרת.
ניתן למכור מלאים מכל הסוגים גם מוצרים פגומים וגם בכמויות קטנות וגם בכמויות ענק, המוכר יכול להיות אדם פרטים או רשת/תאגיד ענק.
המכירה של סטוק בדרך כלל תהיה במחיר זול יותר ממחיר סיטונאי בגלל כמה סיבות.
1) הקונה רוכש את כל המלאי ממכם ולא זכאי להחזיר/להחליף או להזדכות.
2) התשלום תמיד יהיה בכסף מזומן לא צ'ק דחוי ולא שותף 90 יום.
3) הקונה לוקח בחשבון שיש לו הוצאות מסויימות כגון הובלה, אחסון, דלקים, שיווק המוצר למכירה עתידית ועוד… (הוא גם יודע כי יש באפשרותו לרכוש ישירות מהיבואן את המלאי שהוא באמת צריך בכמות גדולה ולקבל עליו הנחת מזומן).
4) רוב הקניינים הגדולים בתחום הסטוקים הם גם יבואנים והם יודעים את מחיר המוצר ואת עלות היבוא, כך שבמידה והם ירצו לרכוש מלאי מסוים הם תמיד יוכלו לייבא אותו לבד).
יש עוד כל מיני מדדים משתנים לפי סוג הסחורה אותה אנו מבקשים למכור.
לסיכום: סטוק הוא מלאי שאנו צריכים למכור במהירות (כל סוג מלאי ובכל כמות!!!) כדי לפנות מקום ולהמשיך הלאה לעסוקים אחרים, אני ישתדל לעשות הכל כדילסייע לכם למכור את הסטוק במהירות וביעילות.

פרסום סטוק חינם?
בניתי את המערכת לבד, אני אני אדם מאמין וגם אני לא אוהב את האותיות הקטנות שבחוזים… ולכן אין הפתעות הפרסום והשיווק הוא חינם ללא תשלום ללא עמלות.
האם יש לי את הכוח והיכולת לסייע לכם למכור את המלאי?
אני מאמין שכן, האתר היום הוא האתר הגדול והחזק בארץ לפרסום ומכירת סטוקים, מידי שבוע יש מספר עסקאות שנסגרות (אני לא יכול לדעת את המספר המדויק כי פונים ישירות לבעל הסטוק ולא לאתר, אבל אני מקבל דיי הרבה ריקושטים מאנשים שהצלחתי לסייע ולעזור להם למכור את המלאים).
בגדול אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

באיזה דרכים נפרסם את הסטוק?
מלבד האתר שאני מנהל, אני גם מנהל מספר קבוצות בפייסבוק ובוואצ'אפ של סוחרים (יש לי מעל 18 אלף איש במאגר הקבוצות הללו, חלקם קניינים, חלקם מתווכים, בעלי חנויות ועסקים, וגם אנשים פרטיים שרוצים לקנות למכור ולהרוויח), מלבד הקבוצות הללו אני דואג להפיץ פרסום גם באינסטגרם ובגוגל פלוס.
ניתן למכור סטוק ישירות לשטחים אני בקשר עם מספר סוחרים מהרשות הפלסטינית שרוכשים סטוקים מהארץ, אני מסייע היום לחברות ורשתות גדולות למכור את המלאים שלהם ישירות לשטחים (כדי לא לפגוע במותג) פרסום כזה אני מתחייב שלא יופיע באתר אלא יעבור טלפונית ישירות לסוחרים שרוכשים סחורה מהשטחים, יש גםאפשרות למכור את הסחורה ישירות לירדן ולמצרים, הכל לפי מידת הצורך (אני יכול להגיד שהחברות הגדולות מעידות שהצלחתי למכור להם את המלאי בפי שתיים מהמחיר שהם היו מוכרים בלעדיי).

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות אליי דרך המייל (אני חוזר משם הכי מהר ועונה לכל הפניות) STOCKING110@GMAIL.COM
(ניתן גם בטלפון 0509956664 בהודעה בלבד בשעות הבוקר!!!).

סיטי סטוק, פרסום סטוקים חינם, מכירת סטוקים, חיסול מלאי.